2020. augusztus 21. – Falunapi Piknik Drégelypalánkon
A rock koncertet és a bált ugyan nem mertük bevállalni, de így is egy kellemes, jó hangulatú napot tudhatunk magunk mögött. Köszönet minden közreműködőnek, fellépőnek, segítőnek, akik széppé tették a napot.
(Fotó: Kinczel László)













































































